Zebra Perdeler ve Avantajları

Zebra Perdeler ve Avantajları

Yazar: Yaşam Home Perde Okunma Sayısı: 443 Yayınlanma Tarihi 04 May 2016 Yorum: 0

Tıpkı hayvanlar alemindeki Zebralar gibi iki birbirine uyumlu rengi birer paralel hat olarak deseninde bulundurması nedeniyle Zebra perde adını almıştır. 


Bu iki paralel hatlardan bir tanesi tül kumaşı gibi güneş ışıklarını geçirirken diğer hat güneş ışıklarını geçirmez. Bu özelliği ile zebra perdeler, ortamda gün ışığına ihtiyaç duyulması halinde hafifçe yukarı ya da aşağı hareketle açılabilir. Aynı şekilde ortamda dışarıdan gelen güneş ışığı istenmiyorsa; koyu renkli olan kısımlar tül gibi gözüken kısımların üzerine getirilerek ışığın içeri girmesi engellenebilir.  


Perde indirmek , yıkamak, asmak artık dert değil!


Ev hanımları bilirler ki; geleneksel ve tül perdeler içlerinde -mecburen ve sıkça yapılan- perdenin indirilmesi, yıkanması, tekrar takılması gibi bakımı oldukça zahmetli bir süreç barındırır. Zebra Perdeler şıklıkları, dayanıklı yapıları, kolay temizlenebilirliği ve bakımları ile yeni nesil evler, rezidanslar, okullar ve çok daha fazla alanda kullanımı oldukça yaygın hale gelen kullanıcı dostu diye tabir ettiğimiz stor perde ürün grubu üyesidir. 


Bahsettiğimiz İki katmanlı yapısı ile evinizde aynı anda hem tül kumaş hem de karartma kumaş perde kullanım ihtiyacını ortadan kaldırarak kullanıcılarına çok daha sade ve şık bir görsel konfor sağlar. E tabi evin en uzun boylu gencine de konfor sağladığı kesin! 


Günpay Stor Perde Sistemleri olarak Luxsol markası ile ürettiğimiz Zebra perdeler geniş ikili renk seçeneği ile sizlere sunulmakta ve istenilen tüm boyutlara göre yapılabilmektedir. Dünyanın 1 numaralı motor üreticisi olan ve expert partneri olduğumuz Somfy markasının motorları ile dilenirse Motorlu Zebra Perde veya perdeye ayırmak istediği bütçesi daha kısıtlı olan değerli müşterilerimize Storlu Zebra perde (bir zincir yardımı ile kontrol edilebilen) üretimi gerçekleştirebilmekteyiz. Siz değerli ev hanımlarına duyurulur. :) 


Zebra Perde fiyatları hakkında bilgi almak mı istiyorsunuz? Dilerseniz sağdaki turuncu teklif al formunu doldurarak, dilerseniz bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak, dilerseniz ise iletişim sayfamızdaki form yardımıyla anında teklif alabilirsiniz. 

Benzer Konular
Yorumlar
Yorum Yap