Jaluzi Perde Kullanmanın Avantajları

Jaluzi Perde Kullanmanın Avantajları

Yazar: Yaşam Home Perde Okunma Sayısı: 892 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Jaluzi perde kullanımda sağladığı avantajlara özellikle iş yerlerinde tercih edilmesi gereken perde çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu perdeler sundukları avantajlarla evde de oldukça sık tercih edilmektedir. Evlerde özellikle çalışma odaları, mutfak gibi alanlarda kullanılan perdelerin en önemli özelliği kullanıcılara ışık hakimiyeti vermesidir.

Devamı..!

 Modern Ev Dekorasyonu İçin İpuçları

Modern Ev Dekorasyonu İçin İpuçları

Yazar: Yaşam Home Perde Okunma Sayısı: 775 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Minimalist ve elegant bir görünüm yakalamak istiyorsanız sade renkleri tercih etmelisiniz. Mobilyalarınızın çoğunu açık renklerde seçmeye çalışmalısınız ayrıca duvar renginde de yine çoğunlukla açık renkler tercih edilmeli. Fakat odaya derinlik katmak amacıyla gri, lacivert, antrasit gibi soğuk tonlu renklerin birini duvarların bir kısmında kullanabilirsiniz.

Devamı..!

 Hem Modern Hem Etnik Bir Dekorasyon

Hem Modern Hem Etnik Bir Dekorasyon

Yazar: Yaşam Home Perde Okunma Sayısı: 515 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Şehir yaşantısının yorgunluğundan, gürültüsünden, kirliliğinden hepimiz çok sıkıldık. Böylesine modernleşmiş bir yapı içerisinde sisteme ayak uydurmuş bir şekilde yaşıyorken doğal yaşama başlayan özlem kaçınılmaz bir son oldu.

Devamı..!

Zebra Perdeler ve Avantajları

Zebra Perdeler ve Avantajları

Yazar: Yaşam Home Perde Okunma Sayısı: 443 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Tıpkı hayvanlar alemindeki Zebralar gibi iki birbirine uyumlu rengi birer paralel hat olarak deseninde bulundurması nedeniyle Zebra perde adını almıştır.

Devamı..!

Oturma Odanıza Dikey Perde mi Stor Perde mi? Dikey Perde Hakkında!

Oturma Odanıza Dikey Perde mi Stor Perde mi? Dikey Perde Hakkında!

Yazar: Yaşam Home Perde Okunma Sayısı: 812 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

‘’Modern’’ ve ‘’çağdaş’’ kelimeleri genellikle birbirlerinin yerine kullanılırken, birçok tasarım uzmanı bu iki tarzı birbirinden ayırır. Çağdaş; moda, trend, şimdi demek. Öte yandan modern; formun yerine işlevselliği koyan ve karmaşa olmaksızın temiz bir görünüm elde eden, modası hiçbir zaman geçmeyecek bir gelenektir. Yatıştırıcı, yararlı ve davetkârdır. Oturma odasında bu güzel görünümü sağlayabilmek için pencerenize uygun seçimleri nasıl yapabilirsiniz?

Devamı..!

1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor